BECO

Úvod BECO

BECO je nemecká plavecká značka výrobcu BECO BEERMANN. Ponúka široký sortiment produktov ako plavky , plavecké potrieby a plavecké pomôcky . Produkty BECO - to je vysoká kvalita a odpovedajúca životnosť. Okrem bežného sortimentu určeného pre aktivity ako pobyt pri vode , kondičné plávanie , dovolenky ,  rekreačné plávanie a rehabilitácia , ponúkame aj produkty určené a špeciálne vyvinuté pre pretekárskych plavcov, ako pretekárske plavky BECO , pretekárske plavecké okuliare BECO ap.. Spoločnosť  Linova je výhradný distribútor produktov BECO pre SR .

Sortiment produktov BECO nájdete v online katalógoch BECO AQUASPORT a BECO SWIMWEAR .

Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 21 z celkových 21
BECO dlhé plavecké plavky so spevňujúcim pásom na poprsie

BECO dlhé plavecké plavky so spevňujúcim pásom na poprsie

Dlhé plavecké plavky. Keďže sú vyrobené z materiálu 80% polyamid a 20% elastan ( ktorý dlhodobým pôsobením chlóru degraduje ), nie sú určené na každodenné použitie, skôr na príležitostné použitie. Ponúkame ich v dvoch farebných kombináciách - čierno-modré a čierno-červené

54,90 € 72,- €
BECO dámske krátke pretekárske plavky X-STYLE

BECO dámske krátke pretekárske plavky X-STYLE

Dámske pretekárske plavky s materiálom Elastolefin, so zvýšenou odolnosťou voči chlóru, UV žiareniu, s certifikovanou dobou vysychania cca 7 min. Kompresívny materiál, optimálne vykrojenie, v zadnej časti X-STYLE strih, bezkonkurenčná cena.

39,- € 61,- €
BECO JAMMER polyester - pánske pretekárske plavky

BECO JAMMER polyester - pánske pretekárske plavky

Pánske dlhé kompresívne plavky Jammer určené pre pretekárov. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spľňali najvyššie nároky kladené pri výkonostnom plávaní. Vyrobené zo špičkového materiálu „Made in Italy“. excelentná ochrana pred UV žiarením (UPF 50+). Material 100 % polyester. Možné prať pri 40 °C, so zvýšenou odolnosťou voči uv žiareniu a chlóru.

36,- € 65,- €
BECO JAMMER pánske pretekárske plavky

BECO JAMMER pánske pretekárske plavky

Pánske dlhé kompresívne plavky Jammer určené pre pretekárov. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spľňali najvyššie nároky kladené pri výkonostnom plávaní. Vyrobené zo špičkového materiálu DOW XLA ™ so zvýšenou odolnosťou voči uv žiareniu a chlóru. Material - 80 % polyamid, 20 % elastolefin XLA NG.

36,- € 65,- €
TipBECO Tampico pretekárske plavecké okuliare

BECO Tampico pretekárske plavecké okuliare

BECO Tampico - najvyšší model pretekárskych plavecých okuliarov nemeckého výrobcu BECO BEERMANN. Sú navrhnuté tak, aby čo najviac kopírovali línie tváre a tým minimalizujú hydrodynamický odpor tváre. Bezpečnostný polykarbonát, silikónové lamely, dvojitá nastaviteľná silikónová gumička, úprava proti zahmlievaniu, UV filter a vymeniteľné mostíky - to sú parametre ktoré splnia všetky Vaše očakávania.

35,- € 47,- €
BECO dámske krátke pretekárske plavky V-STYLE

BECO dámske krátke pretekárske plavky V-STYLE

Dámske pretekárske plavky s materiálom Elastolefin, so zvýšenou odolnosťou voči chlóru, UV žiareniu, s certifikovanou dobou vysychania cca 7 min. Kompresívny materiál, optimálne vykrojenie, v zadnej časti V-STYLE strih, bezkonkurenčná cena.

33,- € 51,- €
BECO dievčenské krátke pretekárske plavky X-STYLE

BECO dievčenské krátke pretekárske plavky X-STYLE

Dievčenské pretekárske plavky s materiálom Elastolefin, so zvýšenou odolnosťou voči chlóru, UV žiareniu, s certifikovanou dobou vysychania cca 7 min. Kompresívny materiál, optimálne vykrojenie, v zadnej časti X-STYLE strih, bezkonkurenčná cena.

29,- € 54,- €
BECO JAMMER chlapčenské dlhé pretekárske plavky

BECO JAMMER chlapčenské dlhé pretekárske plavky

Chlapčenské dlhé kompresívne plavky Jammer určené pre pretekárov. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spľňali najvyššie nároky kladené pri výkonostnom plávaní. Vyrobené zo špičkového materiálu DOW XLA ™ so zvýšenou odolnosťou voči uv žiareniu a chlóru. Material - 80 % polyamid, 20 % elastolefin XLA NG.

28,- € 54,- €
BECO dievčenské krátke pretekárske plavky V-STYLE

BECO dievčenské krátke pretekárske plavky V-STYLE

Dievčenské pretekárske plavky s materiálom Elastolefin, so zvýšenou odolnosťou voči chlóru, UV žiareniu, s certifikovanou dobou vysychania cca 7 min. Kompresívny materiál, optimálne vykrojenie, v zadnej časti V-STYLE strih, bezkonkurenčná cena.

27,- € 51,- €
BECO Boston Mirror špičkové pretekárske okuliare - zrkadlovky

BECO Boston Mirror špičkové pretekárske okuliare - zrkadlovky

Špičkové pretekárske okuliare BECO Boston Mirror spĺňajú najvyššie nároky na výkonostné plávanie. Bezpečnostný polykarbonát, silikónové lamely, dvojitá nastaviteľná silikónová gumička, úprava proti zahmlievaniu, UV filter a vymeniteľné mostíky - to sú parametre ktoré splnia všetky Vaše očakávania. 

19,90 € 31,- €
BECO komfortné plavecké okuliare vhodné na dlhodobé používanie

BECO komfortné plavecké okuliare vhodné na dlhodobé používanie

BECO komfortné plavecké okuliare vhodné na dlhodobé používanie. Sú bezpečnostné, odolné, s jemnou silikónovou lamelou, ktorá perfektne kopíruje rôzne typy tváre. Medzi ďalšie vlastnosti patrí jemne nastaviteľný remienok, 100% ochrana pred UV žiarením a odolnosť voči zahmlievaniu.

19,90 €
BECO Boston špičkové pretekárske okuliare - farebné

BECO Boston špičkové pretekárske okuliare - farebné

Špičkové pretekárske okuliare BECO Boston spĺňajú najvyššie nároky na výkonostné plávanie. Bezpečnostný polykarbonát, silikónové lamely, dvojitá nastaviteľná silikónová gumička, úprava proti zahmlievaniu, UV filter a vymeniteľné mostíky - to sú parametre ktoré splnia všetky Vaše očakávania. 

19,90 € 31,- €
Kvetovaná gumená plavecká čiapka 99 MULTICOLOUR

Kvetovaná gumená plavecká čiapka 99 MULTICOLOUR

Kvetovaná gumená plavecká čiapka v ktorej vždy zaujmete svoje okolie a Vaše vlasy ostanú pri plávaní suché. Vhodná aj do wellness centier.

Farba: 99 MULTICOLOUR

17,- € 23,- €
BECO 7000 Pánske krátke plavky

BECO 7000 Pánske krátke plavky

BECO - pánske krátke plavky z kvalitného materiálu, klasický strih, bezkonkurenčmá cena

15,- € 24,- €
BECO 7001 Pánske krátke vykrojené plavky

BECO 7001 Pánske krátke vykrojené plavky

BECO - pánske krátke plavky z kvalitného materiálu, vykrojené, bezkonkurenčmá cena

15,- € 24,- €
TipBECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY ZRKADLOVÉ

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY ZRKADLOVÉ

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY so zrkadlovými sklami patria mezi najoblúbenejšie a najrozšírenejšie pretekárske plavecké okuliare nemeckého výrobcu BECO BEERMANN. Sú navrhnuté tak, aby čo najviac kopírovali línie tváre a tým minimalizujú hydrodynamický odpor tváre. Bezpečnostný polykarbonát, dvojitá silikónová gumička a nastaviteľný mostík. Na vonkajšiu stranu okuliarov je nanesená zrkadlová vrstva, ktorá odráža nepríjemné lúče svetla a plavcove oči nie sú viditeľné. Bez gumenej lamely okolo očí, okuliare priliehajú priamo na tvár. Odporúčame plavcom, ktorí už "švédky" (škrupinky) vyskúšali. Certifikácia FINA. Vyrobené vo Švédsku.

Ponúkame ich vo farbách zlatá a strieborná. V poznámke uveďte požadovanú farbu.

14,99 € 17,80 €
BECO pánske šlapky k vode z E.V.A. materiálu copy

BECO pánske šlapky k vode z E.V.A. materiálu copy

Pánske šlapky k vode BECO z materiálu E.V.A. sú pohodlné, antibakteriálne a stabilné. Pena E.V.A. je patentovaný materiál s uzavretými molekulami. Preto sa do materiálu nedostanú žiadne nežiadúce častice, ako špina, pot ap.. Tieto šlapky ani po intenzívnom nosení nezapáchajú. Sú vhodné ako obuv k vode, či už na pláž alebo na kúpalisko, taktiež ako domáca obuv alebo cestovné prezuvky. Sú aj veľmi ľahké. Vyrábajú sa vo veľkostiach 41-48.

Farbu a veľkosť nám napíšte do poznámky.

12,- € 19,- €
BECO dámske šlapky k vode z E.V.A. materiálu

BECO dámske šlapky k vode z E.V.A. materiálu

Dámske šlapky k vode BECO z materiálu E.V.A. sú pohodlné, antibakteriálne a stabilné. Pena E.V.A. je patentovaný materiál s uzavretými molekulami. Preto sa do materiálu nedostanú žiadne nežiadúce častice, ako špina, pot ap.. Tieto šlapky ani po intenzívnom nosení nezapáchajú. Sú vhodné ako obuv k vode, či už na pláž alebo na kúpalisko, taktiež ako domáca obuv alebo cestovné prezuvky. Sú aj veľmi ľahké. Vyrábajú sa vo veľkostiach 36-41.

Farbu a veľkosť nám napíšte do poznámky.

12,- € 19,- €
TipBECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY ANTI FOG

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY ANTI FOG

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY s filtrom proti zahmlievaniu - asi najoblúbenejšie a najrozšírenejšie pretekárske plavecké okuliare nemeckého výrobcu BECO BEERMANN. Sú navrhnuté tak, aby čo najviac kopírovali línie tváre a tým minimalizujú hydrodynamický odpor tváre. Bezpečnostný polykarbonát, dvojitá silikónová gumička a nastaviteľný mostík. Na vnútornú stranu okuliarov je nanesený filter proti zahmlievaniu. Bez gumenej lamely okolo očí, okuliare priliehajú priamo na tvár. Odporúčame plavcom, ktorí už "švédky" (škrupinky) vyskúšali. Certifikácia FINA. Vyrobené vo Švédsku.

Ponúkame ich vo farbách číre, sivé a modré. V poznámke uveďte požadovanú farbu.

9,- € 12,70 €
TipBECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY

BECO MALMSTEN ŠVÉDSKE OKULIARE - ŠKRUPINKY - asi najoblúbenejšie a najrozšírenejšie pretekárske plavecké okuliare nemeckého výrobcu BECO BEERMANN. Sú navrhnuté tak, aby čo najviac kopírovali línie tváre a tým minimalizujú hydrodynamický odpor tváre. Bezpečnostný polykarbonát, dvojitá silikónová gumička a nastaviteľný mostík. Bez gumenej lamely okolo očí, okuliare priliehajú priamo na tvár. Odporčame plavcom, ktorí už "švédky" (škrupinky) vyskúšali. Certifikácia FINA. Vyrobené vo Švédsku.

Ponúkame ich vo farbách číre, žlté, modré a sivé. V poznámke uveďte požadovanú farbu.

7,- € 9,70 €
BECO plavecká čiapka silikónová

BECO plavecká čiapka silikónová

Silikónová plavecká čiapka, schválená FINA

( do poznámky napíšte zvolenú farbu )

4,95 € 7,90 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2013 - 2021 © cool