O nás

Úvod O nás

Spoločnosť LINOVA začala svoju činnosť v roku 1992. Špecializujeme sa na veľkoobchodný a maloobchodný predaj plaviek a plaveckých pomôcok, ako aj špičkového športového oblečenia. Napr. sú to páperové bundy, termoprádlo a bezšvové spodné prádlo. Okrem toho predávame aj trendové tričká, pančuchy, zoštíhľujúce spodné prádlo ap. Ponúkame značky európskych výrobcov, medzi ktorých patria aj TECHNICAL SPORTSWEAR (TECSO) Taliansko, BECO BEERMANN Nemecko, WAXX Francúzsko, MOSCONI Španielsko, JAKED Taliansko, JOLUVI Španielsko, COLL, COLLOVE Portugalsko , Schäfer Nemecko. Pri výbere partnerov dbáme na to, aby naši zákazníci dostali z daného segmentu to najlepšie. Pri výbere produktov sme nesledovali iba cieľ - zákazníkovi ponúknuť známy produkt. Išlo nám o to, aby sme predávali trendové a kvalitné produkty aj s ohľadom na to, kde sú produkty vyrábané, aké technológie sú pri ich výrobe použivané, z akých materiálov sú  vyrobené, aká je výstupná kontrola, certifikácia  a hlavne aby sa na výrobe nepodielali malé deti. Naši dodávatelia sú členmi združenia BSCI, čo je zárukou dôstojných pracovných podmienok pri výrobe.

Okrem iných, medzi našich zákazníkov patria aj slovenskí špičkoví lyžiari, hokejisti, plavci, futbalisti, skialpinisti, horolezci, bežci  a cyklisti.  

Po vyše 13 ročných skúseniach vo veľkoobchode a maloobchode sme sa rozhodli našu činnosť rozšíriť aj o internetový predaj. Veríme, že eshop COOL pomôže ešte viac rozšíriť rady našich spokojných zákazníkov.

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Korešpondenčná adresa:
Ing. Jozef Valček-LINOVA, Krompašská 64, 04011 Košice, Slovensko

Tel.: +421 905603675

E-mail: coolshop@linova.sk

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

Fakturačná adresa:
Ing. Jozef Valček-LINOVA, Krompašská 64, 04011 Košice, Slovensko

IČO: 11 963 948
IČ DPH: SK1020 633735
DIČ: 1020633735

 

Copyright 2013 - 2023 © cool